Over mij/mijn reis
De route die ik ga volgen:
Osaka - Takahara - mt. Koya - Kyoto - Naruto - Tokushima - Osaka
Ik ga wandelen tussen Takijiri en Yunomine Onsen  en tussen  Banto station en Kou station.
De route die ik ga volgen:
Osaka - Takahara - mt. Koya - Kyoto - Naruto - Tokushima - Osaka
Ik ga wandelen tussen Takijiri en Yunomine Onsen  en tussen  Banto station en Kou station.